Wyjątkowe noclegi

W POLSCE

Otrzymanie e wizy do Australii

Jak otrzymać wizę do Australii dla obywatela USA?
Australia to kierunek znajdujący się na niejednej przygodowej liście. Ze względu na swój dystans, a także mnóstwo niezwykłych oraz wspaniałych lokalizacji wciąż jest celem dla podróżników z każdego zakątka świata. Zwiedzenie Sydney Opera House, zabawa z kangurami czy odwiedzanie Tasmanii oraz kultowych diabłów tasmańskich, zapewnia wielu niezapomnianych doświadczeń.

Jeżeli zdecydujemy się już na to, że chcemy kupić bilet lotniczy i wybrać się na ten tajemniczy kontynent, jaki równocześnie jest również państwem, musimy mieć na uwadze, że aby posiadać sposobność przekroczenia australijskiej granicy, musimy zdobyć na to zezwolenie.

W związku z czym, koniecznym jest wysłanie wniosku wizowego do ambasady australijskiej. Na szczęście, jak się okazuje, nie jest to bardzo zawiła czynność toteż wniosek wizowy możemy przesłać online. Jak prędko zdobędziemy wizę, zależeć będzie od tego, z jakiego powodu się tam udajemy. Jeśli jesteśmy obywatelami USA i fantazjujemy o tym, aby odwiedzić tak odległy kontynent, to będzie nam do tego konieczna e wiza do Australii. Tego typu wiza wydawana jest na okres 90 dni oraz zdołamy ją użyć maksymalnie przez rok od czasu jej uzyskania.

Jeżeli zamarzymy o tym, żeby wyjechać do Australii na jakiś czas w celach zarobkowych, wówczas jak najbardziej mamy taką możliwość. Mieć na uwadze aczkolwiek należy, że wiza do podjęcia pracy tymczasowej wydawana jest tak jak wiza turystyczna, na okres 90 dni, a jej właściciel ma w tym wypadku maksymalnie 90 dni od momentu wydania wizy, żeby wjechać na teren Australii.

Osoby, które uzyskały propozycję pracy na terenie Australii w ramach umowy na przykład na czas 3 lat, to australijska wiza jest w stanie być im przyznana tylko i wyłącznie na podstawie zezwolenia nadanego za pośrednictwem ambasady Australii, natomiast wnioskującym powinna być strona zapraszająca, czyli nadchodzący pracodawca, który będzie dawał nam zatrudnienie. Na tej podstawie wiza zostaje przyznana na okres trwania umowy o pracę.

Zobacz także:
australian visa for us citizens.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2020 Wyjątkowe noclegi

All rights reserved