Wyjątkowe noclegi

W POLSCE

Elektroniczna wiza do Kenii

Wiza elektroniczna do Kenii, inaczej metoda na podróż bez zbędnych formalności.

Pobyty w Kenii są od niedawna coraz to bardziej popularne. Taki afrykański kierunek kusi turystów piękną pogodą oraz sezonem, który trwa praktycznie przez okrągły rok, z poetycznymi plażami a także okazją do koegzystowania z dziką przyrodą. W zgodzie z aktualnymi zasadami, niezbędna jest wiza do Kenii,, jaką muszą wykupić zarówno turyści, jak i jednostki podróżujące w sprawach służbowych. Z wizowego obowiązku zwolnione są zaledwie osoby poniżej poziomu 16-go roku życia, które wjeżdżają do Kenii pod opieką bliskich.

Żeby osiągnąć wizę, nie trzeba dopełniać żadnych spraw formalnych!

W obecnych czasach żeby pozyskać wizę, w żadnym razie nie jest wymagane aby stać w kolejce czy biegać po referatach. Każde formalności jest możliwe by załatwić w domu, kilkoma kliknięciami myszką. Jest to niesłychanie użyteczne dla zarobionych osób, które przewidują wyjazd zaś nie mają czasu na rozbudowaną biurokrację. Wiza jest możliwa do otrzymania na lotnisku, jakkolwiek co jeżeli zapomnimy ze sobą jakiegoś pozwolenia i nie zostanie nam ona wydana?

Wniosek wizowy do Kenii jest możliwe dostarczyć niesłychanie prosto poprzez internet. Aby mieć pełne przekonanie właściwego wnioskowania o dokument, warto korzystać z filii pośrednictwa wizowego, która się zajmie wykonaniem wizy w bezproblemowy oraz szybki sposób. Przy pomocy pośrednika możliwe jest dostać dowolny rodzaj wizy, w zależności od oczekiwanej długości pobytu na terenie Kenii.

Jakim sposobem można wnioskować o elektroniczną wizę?

Formularz powiązany z wizą do Kenii wykonuje się drogą internetową. Do wniosku w jakim wypada oznaczyć wariant wizy o jaką wnioskujemy, wypada dołączyć skan paszportu – powinien być on ważny przez minimum 180 dni od powrotnej daty z Kenii. Niezbędny będzie także skan kolorowy zdjęcia w wymiarze paszportowym, lotnicza rezerwacja ewentualnie hotelowa. Stworzenie wizy pod żadnym pozorem nie sprzęga się z znacznymi należnościami – pod uwagę brana jest cena pośrednika i należność konsularna, zależna od rodzaju wizy. Dzięki drodze online całkowicie unikamy tymczasem załatwiania spraw formalnych, a samo złożenie wniosku zajmuje nie dłużej aniżeli kilkanaście minut. Domyślny okres wyrabiania wizy elektronicznej to raptem 2 dni robocze.

Zobacz także:

kenya e visa application

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2020 Wyjątkowe noclegi

All rights reserved